Осівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»

 

 І. Загальні відомості про заклад (дата створення, його особливості)              

       Осівська школа була заснована у 1946 році як початкова. Навчання    здійснювалося в одному будинку з двома класними кімнатами. У 1947 році приміщення школи розширилось, додалось ще дві класні кімнати, що містились в класній кімнаті. З 1949 року школа стала семирічною. В 1958 році побудоване нове приміщення школи на 6 класних кімнат. У 1996 році було введено в експлуатацію приміщення нової типової школи та реорганізовано заклад з восьмирічної в середню школу, у 1999 році у заклад І-ІІІ ступенів. З 2010 року в школі працює група з короткотривалим перебуванням дітей 5-ти річного віку.


  Форма власності    заклад Дубровицької державної адміністрації Рівненської області

Основні напрями діяльності

      Організація навчально-виховного процесу: забезпечення реалізації навчальних планів та програм для  загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів; реалізація Програми національного виховання на 2008-2020 роки; забезпечення функціонування системи учнівського  самоврядування: учнів 1-11 класу «Квіткова юність»

Організаційна  структура закладу

        Навчально-виховний процес для 186 учнів здійснюється в одну зміну в двохповерховому типовому приміщенні корисною площею          1890 кв.м. 

     У приміщенні школи розміщено 11 класних кімнат, комп’ютерний   клас ( 9 комп’ютерів), їдальня, комбінована майстерня, спортивний     зал, бібліотека, кімната медичної сестри.

    Організовано роботу методичних обєднань вчителів початкових класів, класних керівників, суспільно-гуманітарного та природничо-  математичного циклів. Школа працює над науково-педагогічною проблемною темою ,,Створення умов для самореалізації особистості в  навчально-виховному процесі з використанням інноваційних технологій”. 

      У закладі функціонують волейбольна та футбольна секції, три гуртки: «Чарівник пензля», хоровий та туристичний.

     Навчально-виховний процес забезпечує 21 вчитель, з яких п’ять мають вищу кваліфікаційну категорію, один - звання «старший  вчитель». 

     Обслуговуючий персонал – 9 чоловік.

 

2. Основні показники діяльності

  Педагогічний колектив Осівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів спрямовує свою діяльність на забезпечення повного охоплення  дітей здобуттям загальної середньої освіти; створення необхідних умов для навчання, всебічного розвитку учнів, їх особистості.

    У 2009 році учні школи - призери обласних змагань з легкої атлетики; посіли третє місце в обласному етапі конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу книгу», третє місце в обласному турі змагань з футболу «Шкіряний м’яч»,

    У 2010 році учні закладу посіли ІІ місце в районній спартакіаді школярів, стали лауреатами XIII Національного конкурсу шкільних газет в номінації відеорепортаж («Ехо перемоги»); зайняли І місце в обласному етапі експериментально-дослідницьких робіт «Юний дослідник», призери обласних легкоатлетичних змагань, фіналісти обласного туру змагань «Шкіряний м’яч».