Бібліотекарем НВК  Шевчук К.І.  була створена книжкова виставка «21 вересня – Міжнародний день миру».

         У нас є всі підстави пишатися тим, що наша Батьківщина мала славні періоди історії. Мужньо переживала найважчі випробування і не скорилася.Ми можемо пишатися тим, що Україна ніколи не поневолювала інші народи, а лише захищала себе від ласих на чуже добро близьких та далеких сусідів. І сьогодні, коли частина України окупована, її діти всеодно говорять «ні» війні!

 

        

«Шляхами мужності і стійкості»

           Захищати державний суверенітет і територіальну цілісність України під час проведення антитерористичної операції у Донецькій та Луганській областях були призвані першою хвилею мобілізації випускники Осівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. - ДНЗ» Ляшко Андрій Леонідович, Тоюнда Валентин Леонідович, Ляшко Сергій Костянтинович та Остапчук Сергій Федорович. Які проявляли себе як мужні, незламні, відважні патріоти України. Хоч доля служби була різна у кожного бійця, а саме Тоюнду Валентина і Ляшка Сергія призивали на військову службу у 51 механізовану бригаду Волинської області, та в зоні антитерористичної операції Валентин відстоював кордон України біля села Доля, Ляшко Сергій поблизу села Мар’янівка, а  Оспапчук Сергій на території  м.Донецьк.

На даний час єдність України на сході захищає Ляшко Андрій Леонідович 06.05.1992 р.н., який з шкільних років захоплювався спортом і приймав участь у районних і обласних змаганнях. У 2011 р. був призваний на строкову службу до Внутрішніх військ України, де проявився Андрій як відповідальний, дисциплінований, патріот України. За добросовісну , відповідальну службу і мужність при виконанні службових обов’язків був нагороджений нагрудним значком і грамотою.

Повісткою військового комісаріату 2 серпня 2014 року був призваний до лав військової частини А-1556 м. Мукачева. На даний час Андрій військовослужбовець військової частини А-4673 128 гірничо-піхотної бригади м. Дебальцеве, де боронить цілісність і єдність нашої держави.  

                                                                            «Слава Україні!   Героям Слава!»