Матеріально-технічне забезпечення закладу

Осівський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Дубровицької районної ради Рівненської області розміщений в будівлі 1986 загальною площею 2176,4 м2, приміщення закладу типове, проектна потужність установи – 320 учнів.

Заклад розташований за адресою: с. Осова, Дубровицького району, Рівненської області, вул. Л.Українки, 26. Школа знаходиться у комунальній власності. Стан будівлі – задовільний, освітлення відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Навчання відбувається в одну зміну. Середня наповнюваність класів по школі складає 16 учнів.

Заклад здійснює свою діяльність відповідно до Статуту, затвердженого начальником управління освіти, молоді та спорту Дубровицької райдержадміністрації від 07. 03. 2014 року.

Територія закладу становить 3,0 га,  огороджена та утримується в задовільному стані. Земля, надана в користування закладу, використовується за призначенням, огорожена, утримується в належному санітарно-гігієнічному стані.

  • Для реалізації навчально-виховного процесу в школі наявні 11 класних кімнат, 1 гімнастична зала, їдальня на 80 посадочних місць, 1 майстерня з трудового навчання (комбінована), кімната школяра, спортивний майданчик, на якому знаходиться міні футбольне, гандбольне, волейбольне та баскетбольне поля, тренажерний зал.     У закладі наявні:
  • 1 кабінет української мови та літератури;
  • 1 кабінет математики;
  • 1 кабінет історії;
  • 1 кабінет географії;
  • 1 кабінет біології;
  • 1 кабінет фізики;
  • 1 кабінет інформатики;

Навчальний заклад має кабінет для педагогічних працівників (учительську), методичний кабінет, кабінет психолога, медичний пункт,  кабінет директора, кабінет педагога-організатора.

Кожен навчальний кабінет укомплектований партами, стільцями для кожного учня; столами і стільцями для обладнання кожного робочого місця педагогічного працівника в класних кімнатах, навчальних кабінетах,  шафами у кожному навчальному кабінеті; класними дошками для кожної класної кімнати, навчального кабінету.
У закладі працює один кабінет інформатики. У даному кабінеті встановлений навчальний комп’ютерний комплекс (6+1) з ліцензованим програмним забезпеченням. Всі комп’ютери знаходяться в локальній мережі та підключені до мережі Internet.

Кабінет інформатики відповідає вимогам чинних Державних санітарних правил та норм влаштування і обладнання кабінетів комп’ютерної техніки в навчальних закладах, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 30 грудня 1998 р. №9 та Положенню про кабінет інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій навчання загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженому наказом Міністерства освіти і науки України від 20.05.2004 р. №407.

Члени адміністрації використовують 3 сучасних комп’ютерів. Крім того, 7 комп’ютерів установлено в навчальних кабінетах.

У школі працюють 2 точки доступу до мережі Інтернет через Wi-Fi технології.

Доступ закладу до мережі Інтернет надається провайдером «NSTRIM» зі швидкістю 8 Мбіт/с.

Завдяки підключенню до мережі Інтернет заклад здійснює електронний документообіг з Департаментом освіти, міським методичним кабінетом, іншими загальноосвітніми закладами.

Електронна адреса закладу: osova.shkola @ ukr.net

Сайт закладу: osova.ucoz.com

Основними напрямками діяльності Осівського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ДНЗ» Дубровицької районної ради Рівненської області в процесі інформатизації є: інформаційно-технічне забезпечення школи; підвищення компетентності вчителів і учнів в області сучасних інформаційних технологій; інформатизація навчально-виховного процесу в школі; моніторинг якості освіти; розширення локальної мережі школи, використання інформаційних технологій в освітній статистичній звітності.


Всі кабінети, де проводяться навчальні заняття, відповідають Положенню про навчальні кабінети загальноосвітніх навчальних закладів, яке затверджене наказом МОН України за № 601 від 20.07.2004 р., Державним санітарним правилам і нормам влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу, які погоджені листом МОН України від 05.06.2001 р. за № 1/12-1459 та затверджені Постановою Головного державного санітарного лікаря України від 14.08.2001 р. за № 63, в них створені необхідні умови для занять. Навчально-методичне забезпечення дозволяє в повному обсязі виконувати навчальні програми, за якими працює колектив учителів.

Бібліотечно-бібліографічний фонд бібліотеки закладу станом на 01.09.2019 року нараховує 2189 екземпляр. З них основний бібліотечний фонд (без урахування підручників) становить 10117 примірників.

Фонд підручників нараховує 12306 екземпляр.

Забезпечення учнів підручниками складає 70%.

Зазначена навчально-методична та довідкова література використовується за призначенням.

У 2018 році адміністрацією школи розроблено та реалізовано за підтримки Рівненської обласної ради та депутата ВР України В.П.Яніцького проект по проведенню капітального ремонту даху закладу.

Управління майном закладу з передачею на баланс управлінню освіти, молоді та спорту райдержадміністрації делеговано управлінню освіти, молоді та спорту Дубровицької РДА рішенням Дубровицької рацонної ради від 18 квітня 2003 року №314 зі змінами.