Головна » 2016 » Грудень » 12 » 90 річчя ветерана педагогічної праці та учасника ВВ війни Ванейчика Данила Кириловича
15:39
90 річчя ветерана педагогічної праці та учасника ВВ війни Ванейчика Данила Кириловича

10 грудня  2016 року відзначив свій поважний ювілей - 90 річчя учасник Другої світової війни, ветеран педагогічної праці Ванейчик Данило Кирилович, житель с. Осова. У цей день з’їхались усі рідні та близькі привітати ювіляра. Також привітати ювіляра з визначною подією завітали працівники Осівської сільської ради.  Привітали ювіляра і учні Осівського НВК.

    Життєвий шлях Данила Кириловича  довжиною в 90 років був не з легких. Дитинство голодне й холодне пролетіло птахом, як один день. Важкі воєнні роки, та післявоєнне відновлення колгоспу. Сьогодні ювіляр пишається дітьми, онуками та правнуками, що виросли порядними людьми.

  Завітали привітати ювіляра ветеранська організація району. Від районної державної адміністрації та районної ради, районного спортивного товариства «Колос» Данилу Кириловичу вручено подяки, а від народного депутата України  Яніцкого В.П. ювілейний  подарунок.  Гості прийшли до ювіляра з квітами та подарунками. Вітаючи з ювілейним днем народження директор Осівського НВК  Борис Васильович зазначив: «Ми пишаємося Вами, шановний ювіляре. Все село вдячне Вам за труд, порядність, мудрість. Бажаємо міцного здоров’я на довгі роки і відзначити ще не один день народження». Ювіляр подякував за вітання гостям та поділився спогадами про прожиті роки, які завжди були осяяні святою вірою в Господа та в щасливе майбутнє України. "Мудрість визначається не цифрами в день народження, її завжди видно у вчинках і справах.

Переглядів: 109 | Додав: Директор | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: