Головна » 2017 » Квітень » 28 » Чорнобиль – чорний біль нашої землі
07:15
Чорнобиль – чорний біль нашої землі

           «Чорнобиль – чорний біль нашої землі» - таку назву мала загальношкільна лінійка-реквієм, присвячена річниці Чорнобильської трагедії. Ми ні в якому разі не повинні забувати урок Чорнобиля: аварію такого масштабу не змогла б сьогодні за такий короткий час локалізувати і подолати самотужки жодна країна світу.

 

       Також бібліотекарем ПШБ Осівського НВК Шевчук Н.І. організована книжкова виставка «Гіркий полин Чорнобиля» та про проведена година пам’яті «Чорнобиль: трагедія, подвиг, пам'ять».

 

 

 

 

 

         

     

      Про це потрібно пам’ятати, як і про тих, хто ціною свого життя і здоров’я врятував світ, хто самовіддано виконував доручену роботу, щоб упокорити атом, хто відвів біду від усього людства. У подоланні наслідків Чорнобильської катастрофи серед інших брали участь і наші земляки. Наша глибока вдячність їм, померлим і живим, шана і доземний уклін, а ще - наші щирі побажання здоров’я, добра, людського щастя.

       Хай жах чорнобильської катастрофи назавжди залишиться в минулому, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати життя, мир і спокій.

http://osova.ucoz.com/load/scenarij_linijki_chornobilskoji_katastrofi/1-1-0-29

Переглядів: 127 | Додав: Директор | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: