Головна » 2017 » Січень » 23 » ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ В ШКОЛІ
14:14
ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ В ШКОЛІ

    День 22 січня 1919 року увійшов до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України.

   Боротьба українського народу за соборність своїх земель – одна з важливих сторінок нашого минулого. Слово «соборність» включає в себе єдність і згуртованість. У ньому ми чуємо слово «собор». Собор душі є у кожного із нас, а одним із головних завдань собору душі є знати і пам’ятати свою історію.

  Виховання патріотизму молоді – одна з найактуальніших тем сьогодення, бо всі розуміють, що тільки в єдності та згуртованості український народ зможе подолати всі негаразди та труднощі.

Протягом 19-23 січня 2016 року в Осівському НВК відбулися заходи, які пройшли під знаком єднання українського народу та під загальним гаслом «Соборна. Вільна. Неподільна! Моя Україна» з використанням історичних паралелей подій, пов’язаних із боротьбою українців за єдність держави у минулому столітті і нинішньою звитягою народу проти експансії на українські землі.

    В школі проведено виховні години, бесіди, тематичні уроки, диспути, бесіди, загальношкільна лінійка, присвячені політичним та історичним подіям в утворенні і зміцненні української державності, історії та діяльності Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. У шкільній бібліотеці оформлено книжкову виставку «Соборність України: від ідеї до сьогодення». Вчителем історії, керівником виховного центру «Відродження» Пінчуком Богданом Васильвичем підготовлений інформаційний стенд «2017-й – рік Української революції».

   Відзначаючи День Соборності України, ми повинні ще і ще раз врахувати уроки минулого, що переконливо засвідчують необхідність єдності, відмови від внутрішніх конфліктів задля забезпечення територіальної, економічної, політичної та духовної цілісності України. Ідеї соборності, єдності батьківських земель, незалежності й державного суверенітету зміцнюють нашу віру у свою спроможність бути господарями власної землі та здатність забезпечити достойне життя кожного громадянина України.

  Єдність українців, незалежно від регіону їх проживання – на Заході чи Сході, на Півдні чи на Півночі або у Центрі України – це сила українців. Тільки коли ми об'єднані – ми можемо протистояти будь-якому ворогові: внутрішньому чи зовнішньому.

Переглядів: 95 | Додав: Директор | Рейтинг: 4.0/4
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: