Головна » 2017 » Жовтень » 30 » День захисника України
19:07
День захисника України

   З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві у нашій школі було проведено ряд заходів, присвячених Дню захисника України.

     Класні керівники на виховних годинах акцентували увагу учнів на тому, що День захисника України нероздільно пов’язаний з розвитком війська та військових традицій. Традиції в житті суспільства і окремої людини відіграють важливу роль. На їх основі створюються моральні ідеали, принципи, переконання і норми, які визначають стосунки між людьми і ставлення громадян до своєї держави. У свою чергу ставлення людини до країни уособлюється у таких поняттях, як “Вітчизна”, “Батьківщина”, а найвищим проявом любові до рідної землі є готовність боронити її ціною власного життя.

         Бібліотекарем Осівської ПШБ Шевчук Н.І. організована книжкова виставка патріотичної літератури «Герої нашого часу».

      Керівником виховного центру «Відродження» Пінчук Б.В. підготовлений інформаційний стенд “Хроніки Української повстанської армії 1942–1945”.

         Традиційно в нашій школі до Дня українського козацтва проходить спортивно-розважальне свято «Козацькі забави» серед учнів 10-11 класів.

         З огляду на гібридний характер війни на сході нашої держави ми відзначаємо День захисника України у широкому розумінні. Маємо сьогодні говорити про те, що захисниками України є не лише військовослужбовці, а й усі громадяни, які своєю сумлінною професійною і громадською діяльністю забезпечують економічний, гуманітарний, освітній й інформаційний захист держави.

 

 

 

Переглядів: 62 | Додав: Директор | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: