Головна » 2017 » Лютий » 1 » Крути. Перша незалежність
11:53
Крути. Перша незалежність

      Бій під Крутами, який відбувся 99 років тому, -  це трагічна, але насамперед яскрава сторінка історії українського народу.

   Трагічна загибель студентів-добровольців під Крутами стала символом патріотизму та жертовності у боротьбі за незалежну Україну. Про подвиг української молоді під Крутами було примусово «забуто» на 73 роки. Відзначення річниці цієї події розпочалися лише після проголошення незалежності України. Традиційно у ці дні в Україні проводяться заходи по вшануванню пам’яті  загиблих героїв під станцією Крути.

    В Осівському НВК було проведено інформаційну годину «Крути. Перша незалежність» з переглядом документального фільму про цю історичну подію, з елементами хроніки, спогадів очевидців та коментарями істориків-науковців. До участі у цьому заході були залучені учні 9-11 класів, тому що у дітей саме цього віку уже формуються вміння співставляти та критично аналізувати історичні події. Вони можуть озирнутися на сто років назад і вшанувати пам'ять українського юнацтва, яке затулило собою землю для прийдешніх поколінь українців. 

 

Переглядів: 89 | Додав: Директор | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: