Головна » 2018 » Червень » 11 » Мовний табір SMILETOWN
20:11
Мовний табір SMILETOWN

    

     

     Володіння іноземними мовами є важливим інструментом для зростання конкурентоспроможності нашої держави та її європейської інтеграції. Без знання іноземних мов немає ні сучасної науки, ні вищої освіти.

    Один із нестандартних підходів для забезпечення якісного навчання дітей мовам та здійснення позакласної роботи — це створення літніх таборів з іноземних мов. Саме з метою створити відповідне мовне середовище та умови для заохочення учнів до вивчення англійської  мови в Осівському НВК цьогоріч було організовано літній мовний табір SMILETOWN. Мовний табір працював з 29 травня по 11 червня 2018 року. В таборі поєднували навчання із захоплюючим відпочинком учнів 5-6 кл. Керівником мовного табору було призначено вчителя англійської мови Рудичик Т. М.

     Кожен день з учнями проводилися заняття з англійської мови, основною метою яких є формування комунікативної компетенції. Особлива увага приділялась розвитку творчих здібностей учнів, використовувались ігри, парні та групові форми роботи, які збагачують лексичний запас учнів, формують комунікативні вміння. Учні набули досвіду спілкування, яке передбачає не лише мовлення, а й жести, міміку, рухи.

    Добре тактично  продумана програма навчання забезпечувала постійну увагу школярів: тут тобі і рольові ігри, й різноманітні активні розваги на свіжому повітрі, конкурси, вікторини, розвиток нових здібностей у творчій майстерні( малювання, створення об`ємних паперових моделей), повторення кумедних рухів з веселої англомовної пісні, і, звичайно ж, танці, як же без них. Окрім цього діти переглядали фільми та мультфільми англійською мовою, читали та із задоволенням обговорювали прочитане.

Переглядів: 77 | Додав: Директор | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: