Головна » 2016 » Грудень » 21 » Осівський НВК знайшов школу-партнера
13:26
Осівський НВК знайшов школу-партнера

Осівський НВК знайшов школу-партнера

      Після Революції Гідності та з початком воєнних дій на сході нашої країни волонтерство  стало  частиною культури і  світогляду української нації. Однак ця хвиля громадянської активності, яка народилася майже спонтанно, потребує спрямування, кращої організації та мотиваційного заохочення серед громадян, особливо серед молоді.

    Державну політику творять не тільки дорослі, а й діти. Вони добре розуміють, що поділ України на захід-схід, північ-південь не політичний, а географічний. Саме тому учнівське самоврядування Осівського НВК «Квіткова юність» налагодило партнерство із своїми ровесниками з Луганської області Новоайдарівського району с. Кримське.

       19 грудня в день Святого Миколая учні Осівського НВК передали своїм ровесникам в Луганську область подарунки з нагоди великого християнського свята. Ці подарунки доставлять волонтери нашої громади. Бажаємо вихованцям, педагогічному колективу, обслуговуючому персоналу навчального закладу с. Кримське мирного неба, щастя, щоб радість і достаток назавжди поселилися у ваших домівках. Сподіваємося, що наші зустрічі відбуватимуться і в мирний час заради завтрашньої, а, можливо, уже й сьогоднішньої мирної України.

       Хотілося б щоб інші учнівські колективи, навчальні заклади нашого району також знайшли собі школу в Луганській або Донецькій областях і налагодили з ними партнерські стосунки.

Переглядів: 110 | Додав: Директор | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: