Головна » 2016 » Грудень » 4 » Тематична лінійка до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом 2016 рік
23:52
Тематична лінійка до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом 2016 рік

          ВІЛ і СНІД – це біда не однієї людини, не однієї нації, не однієї країни. СНІД представляє загрозу для всіх. Сьогодні зусилля багатьох держав спрямовані на профілактику поширення захворювання. Тому 1 грудня в усьому світі відзначають день боротьби зі СНІДом.  Не залишаються осторонь цієї проблеми учнівський та педагогічний колективи нашої школи. 01.12.2016 року в Осівському НВК відбулася тематична  загальношкільна лінійка  присвячена Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом.

         Також відбулася акція «Червона стрічка», яка проходила під девізом «Не дамо СНІДу шанс”. Вона проводилась між учнями 1-11 класів та ДНЗ. Всі небайдужі школярі мали нагоду вшанувати пам’ять про людей, померлих від СНІДу, виготовивши та прикріпивши до серця червоні стрічки, (символ нашого співчуття, підтримки і надії на майбутнє без СНІДу). Акція проведена з метою усвідомлення небезпеки, яку несе СНІД, і для того, щоб зробити все можливе аби уберегти себе і своїх близьких та рідних від цієї страшної хвороби, бо СНІД може увійти практично в кожен дім і в кожну сім'ю. І всім треба пам'ятати, що єдина людина, хто може нас врятувати від СНІДу, – це ми самі.

         Учнівське самоврядування організувало конкурс-виставку плакатів “Не дамо СНІДу шанс” серед учнів 5-11 класів. Організована комісія визнала перемлжцями учнів 5 та 10 класів. Вітаю з перемогою! Дякуємо всім за активну участь.


 

Переглядів: 236 | Додав: Директор | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: