Головна » 2017 » Лютий » 28 » Вечір зустрічі випускників
14:07
Вечір зустрічі випускників

     Вечір зустрічі випускників – гарна традиція, яка існує вже довгі роки в нашій школі. За традицією вечір зустрічі проходить в останню суботу лютого. Ось і 25 лютого Осівський НВК зустрічав своїх випускників. Початок святкового концерту було заплановано на 17.00, але ще задовго до цього стали підходити люди, охочі побачити своїх вчителів і однокласників, яких довгий час не бачили.

    В цьому році ювілейними були випуски 1977р., 1982р., 1992р., 1997р., 2002р., 2007р., 2012р. Під звуки пісні «Зустріч друзів» на екрані миготіли кадри з шкільного життя. За традицією дорогих гостей, учні школи, зустрічали хлібом-сіллю. Випускників різних років привітав директор школи Б.В. Пінчук. Він подякував їм за те, що не забувають рідну школу, побажав приємного вечора і добрих спогадів. «Двері рідної школи завжди відкриті для вас!»,- закінчив свій виступ Борис Васильович. Впродовж вечора учні школи подарували випускникам чудовий настрій своїми піснями, танцями, інсценізаціями.

     Згадали вчителів – ветеранів педагогічної праці і тих, кого вже з нами немає. Ностальгія по школі зібрала всіх бажаючих зустрітися з дитинством, з вчителями, однокласниками, друзями. Колишні учні нашої школи із задоволенням пройшли по шкільних коридорах, відвідали  свій клас, посиділи за своєю партою, поспілкувалися з класним керівником. Розмаїття почуттів у когось викликало радість, у когось сльози. Головне – байдужих не було. Адже школа для багатьох стала стартовим майданчиком в серйозне самостійне життя. Серед випускників нашої школи люди найрізноманітніших професій: лікарі, підприємці, працівники культури, інженери, керівні працівники і вчителі.

     Після завершення урочистої частини свята всіх учасників випускники пригостили солодощами.

        Будемо сподіватися, що вечір зустрічі сподобався нашим випускникам і він запам’ятається їм надовго.

 

Переглядів: 152 | Додав: Директор | Рейтинг: 4.0/4
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: