Головна » 2017 » Квітень » 11 » «Здоров'я — мудрих гонорар»
22:51
«Здоров'я — мудрих гонорар»

Здоров’я — розкіш для людини,

Найбільша цінність у житті.

Як є здоров’я - день при днині,

Можливість є йти до мети.

Тоді є радість, щастя, диво,

Краса у крапельці роси.

Тоді людина йде щасливо

Серед безмежної краси…

     Здоровий спосіб життя, заняття спортом, ранкова зарядка, правильне харчування – запорука гарного самопочуття та відмінного стану здоров’я людини. У нашій суспільній свідомості вітає одна дуже проста думка, безпосередньо пов’язана з питаннями здоров’я і проблемами його відсутності. «Буде здоров’я - решта все додасться», - так звучить це багатовікове спостереження. 7 квітня міжнародне співтовариство відзначає Всесвітній день здоров'я. Це свято було засновано на честь створення Всесвітньої організації охорони здоров'я. З'явившись в 1948 році, ця організація об'єднала у своїх рядах представників 191 держави світу. Перше святкування Всесвітнього дня здоров'я відбулося в 1950 році. Уже тоді глобальною ідеєю заходу була пропаганда здорового способу життя.

      Цей день у нашій школі розпочався загальношкільною ранковою зарядкою «Здоровим бути здорово».

 

   

      Педагог – організатор Шевчук О.В. та лідери учнівського самоврядування організували конкурс малюнків «Здорова планета – здоровий я» серед учнів 1-4 класів та конкурс плакатів «Здоров’я – це життя» для учнів 5-11 класів.

    

     Практичним психологом Осівського НВК було проведено з учнями початкових класів урок-тренінг «Здорові діти – здорова нація». Під час тренігового заняття учні були ознайомлені із понятттям «здоров’я», навчилися розпізнавати різницю між корисними та шкідливими звичками, оцінювати ситуації ризику, приймати відповідальні рішення, розвивати бажання берегти здоров’я як особисту та соціальну цінність. З учнями 8-го класу було виготовлено та розповсюджено серед учнів школи брошурку «Ми за здоровий спосіб життя!», в якій висвітлено інформацію про основні складові здоров’я та 10 заповідей «За здоровий спосіб життя».

 

                                

   

     Класний керівник Ляшко С.П. разом із своїми вихованцями (6 клас) підготували для учнів школи свято гумору «Щирий сміх продовжує життя». Учні школи познайомилися з творчістю гумористів і зрозуміли, що життя без сміху нудне і нецікаве

     

     

     Заходи, проведені в цей день, нагадали учням: про своє здоров’я треба дбати з дитинства! Здоров’я – це дар. Його треба шанувати, не витрачати, а примножувати. Людина, яка не хворіє, почувається впевнено, бо вона усвідомлює, що керує своїм здоров’ям, є його господарем. Саме тому з раннього дитинства треба дотримуватися здорового способу життя.

Переглядів: 165 | Додав: Директор | Рейтинг: 4.5/4
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: